Tematyczne półkolonie w Toruniu

czyli przygoda, którą Twoje dziecko będzie wspominać do następnych wakacji

Tworzenie mikstur, pływanie z piraniami, survivalowe podchody, spotkania z aktorką, biesiada przy ognisku i wiele więcej atrakcji, które zapadną na długo w pamięci Twojego dziecka. 

Tematy półkolonii w tym roku:

 • Harry Potter, magiczne półkolonie
 • Bajkowe półkolonie z Panem Kleksem
 • Super przygody z bohaterami Marvela
 • Into the wild
 • Półkolonie artystyczne

Letnia przygoda dla Twojego dziecka, której nigdy nie zapomni

Lato już się zbliża, dlatego zapraszamy do zapisów na nasze półkolonie! To nie tylko wakacyjna opieka, ale przede wszystkim doskonale zagospodarowany czas i prawdziwa wakacyjna przygoda! Tworząc coroczne programy turnusów, śledzimy trendy tematyczne, pytamy dzieci o ich zainteresowania i bazujemy na doświadczeniu z lat poprzednich.

Wkładamy całe serce w zaplanowanie jak najbardziej kreatywnych aktywności, szukamy ciekawych miejsc do odwiedzenia, kontaktujemy z rozmaitymi osobami, które są naszymi gośćmi podczas poszczególnych turnusów. Staramy się, aby każdy wypoczynek był unikalny i bogaty w atrakcje.

Nauka, Zabawa, Rozwój

Półkolonie z kreatywnymi warsztatami i lekcjami angielskiego!

Każdego dnia dzieci uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu, zajęciach językowych, warsztatach plastycznych lub kreatywnych, a wszystko to jest powiązane z tematem przewodnim danego wypoczynku.

Dodatkowo codziennie organizowane są zajęcia z języka angielskiego w danej tematyce, dzięki czemu dzieci przyswajają język, znakomicie się przy tym bawiąc.

Zobowiązujemy się także do wyjść odpłatnych (w cenie turnusu). Dbamy o zdrowe, zbilansowane, a przede wszystkim pyszne posiłki. Dziećmi zajmuje się wykwalifikowana kadra pod okiem kierownika wypoczynku, pod nadzorem kuratorium oświaty oraz sanepidu.

wiek uczestników
6-11 lat
godziny opieki
7:30-16:30
adres
ul. Lecha 5/7
Toruń

terminy półkolonii:

03.07-10.08

Harry Potter, magiczne półkolonie

Półkolonie z Harrym Potterem to magiczne pięć dni, w których młodzi fani czarodziejstwa przeniosą się do świata Hogwartu, odkrywając tajemnice zakazanego lasu, komnaty tajemnic, tworząc mikstury i ucząc się zaklęć, a także odkryją, jakie zwierzę jest ich patronusem.

Zobacz szczegóły turnusu

Bajkowe półkolonie
z Panem Kleksem

Obudź swoją wyobraźnię i przenieś się w niezwykły świat profesora Ambrożego Kleksa i jego Akademii. W tej nietuzinkowej szkole czekają Cię warsztaty alchemiczno- magiczne oraz podchody w poszukiwaniu guzika w groźnym lesie wilkusów. Gwarantujemy, że po ukończeniu Akademii, Twój miernik wyobraźni już nigdy nie spadnie do zera!

Zobacz szczegóły turnusu

Super przygody z bohaterami Marvela

Przygoda z bohaterami Marvela to ekscytujący tydzień z warsztatami supermocy, kreatywnym tworzeniem komiksów, grą w poszukiwanie Infinity Stones i laserowym paintballem, ubarwiony nauką angielskiego!

Zobacz szczegóły turnusu

Into The Wild

czyli półkolonie dla młodych survivalowców

Uczestnicy tego turnusu dowiedzą się jak przetrwać w dzikiej naturze — nauczymy się jak zbudować schronienie, rozpalić ognisko, nawigować w lesie i wiele więcej.

Zobacz szczegóły turnusu

Półkolonie artystyczne

Półkolonie artystyczne to doskonała okazja dla dzieci uwielbiających kreatywne zajęcia, śpiew, taniec i ekspresję plastyczną. Podczas turnusu rozwijamy zdolności wokalne, projektujemy stroje, uczestniczymy w warsztatach charakteryzacji i spotykamy się z aktorką.

Zobacz szczegóły turnusu
Termin: 01.07-05.07.2024

Harry Potter, czyli magiczne półkolonie

Półkolonie z Harrym Potterem to strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanów powieści J.K. Rowling i filmów o czarodziejach. Na 5 dni przeniesiemy się do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i poznamy tajemnice tego miejsca.

Co czeka młodych czarodziejów? Podczas półkolonii wybierzemy się na podchody do zakazanego lasu w poszukiwaniu horkruksów i odkryjemy sekrety komnaty tajemnic. Nauczymy się tworzyć magiczne mikstury i eliksiry, zgłębimy sztukę tworzenia zaklęć oraz dowiemy się jakie zwierzę jest naszym patronusem.

W programie m.in.

 • zajęcia z magicznymi stworzeniami
 • wielki turniej trójmagiczny
 • eksperymenty magiczne
 • nauka tworzenia mikstur i eliksirów
 • warsztaty z żywymi zwierzętami
 • zwiedzanie murów magicznego Zamku Krzyżackiego w Virtual Reality
 • i wiele więcej
Termin: 08.07-12.07.2024

Bajkowe półkolonie
z Panem Kleksem

Tym razem pobudzimy naszą wyobraźnię i przeniesiemy się w niezwykły świat profesora Ambrożego Kleksa i jego Akademii.

Na młodych adeptów tej nietuzinkowej szkoły czeka moc atrakcji, w tym między innymi: warsztaty wyobraźni, eksperymenty alchemiczno-magiczne, zajęcia kulinarne i bajkowe karaoke. Nie zabraknie podchodów w poszukiwaniu guzika w groźnym lesie wilkusów, gier terenowych, warsztatów z charakteryzacji i poznawania mocy medytacji i empatii.

Jeśli nie braknie Ci odwagi, piegów a Twój miernik wyobraźni nie wskazuje jeszcze zera, zapraszamy!

W programie m.in.

 • warsztaty wyobraźni
 • eksperymenty alchemiszno-magicznezajęcia kulinarne
 • bajkowe karaoke
 • podchody w groźnym lesie
 • gry terenowe na świeżym powietrzu
 • warsztaty z charakteryzacji
 • poznawanie mocy medytacji i empatii
 • i wiele więcej
Termin: 15.07-19.07.2024

Super przygody z bohaterami Marvela

Ekscytujący tydzień z superbohaterami, to propozycja dla prawdziwych fanów Marvela!
Tydzień rozpoczniemy od Warsztatów supermocy, podczas, których uczestnicy będą mogli stworzyć swojego własnego superbohatera, nadając mu unikalne moce i umiejętności. 

Codziennie towarzyszył będzie nam Trening supermocy: Możesz spodziewać się toru przeszkód inspirowany umiejętnościami bojowymi Captaina America lub trening siłowy Hulk’a. Nasze warsztaty kreatywne tym razem zostaną urozmaicone tworzeniem własnych komiksów inspirowanymi postaciami Marvela. Będziemy uczyć się jak rysować postaci, tworzyć fabułę i ciekawe dialogi.

Nie ominie Was gra terenowa Poszukiwanie Infinity Stones, ani Laboratorium superbohatera, gdzie wykonamy eksperymenty rodem z Ant-Mana. Wisienką na torcie naszego superbohaterowego szaleństwa będzie wyjście na laserowy paintball! 

To wszystko doprawione codzienną szczyptą angielskiego i całą masą wspaniałej zabawy!

W programie m.in.

 • escape room z Superbohaterami
 • warsztaty supermocy
 • tworzenie własnych komiksów
 • poszukiwanie kamieni nieskończoności
 • trening supermocy
 • tor przeszkód na wysokościach w parku liniowym
 • i wiele więcej
Termin: 22.07-26.07.2024

Into the Wild- półkolonie dla młodych survivalowców

Uczestnicy tego turnusu dowiedzą się jak przetrwać w dzikiej naturze — nauczymy się jak zbudować schronienie, rozpalić ognisko czy nawigować w lesie. Co więcej, poznamy zwierzęta zamieszkujące różne zakątki świata i nauczymy się co robić gdy spotkamy je na swojej drodze.

Zwrócimy również uwagę na ekologię i ochronę środowiska.
Into the wild to wspaniała przygoda, ale też świetna okazja do nauki nowych umiejętności, współpracy z rówieśnikami i uczenia się od siebie nawzajem, kształtowania charakteru i wykorzystywania swoich kreatywnych zdolności.

W programie m.in.

 • terenowa masakra w lesie
 • survivalowe podchody
 • biesiada przy ognisku
 • próba wysokościowa w parku linowym
 • spotkanie i spacer z leśniczym
 • i wiele więcej
Termin: 29.07-02.08.2024

Półkolonie artystyczne

Półkolonie artystyczne to turnus idealny dla dzieci uwielbiających zajęcia kreatywne, odgrywanie scenek, taniec, śpiew i wszelkie formy ekspresji plastycznej. Podczas półkolonii dzieci mają okazję rozwijać swoje zdolności wokalne i artystyczne, a także poznać nowych przyjaciół i spędzić czas aktywnie i kreatywnie.

Od pierwszego dnia wcielimy się w artystów. Zgłębimy tajemnice własnego głosu, popracujemy nad dykcją i pod okiem instruktorki śpiewu nauczymy się utworu muzycznego. Nie ominą nas zajęcia z projektowania stroju oraz warsztaty z charakteryzacji. Spotkamy się z najprawdziwszą aktorką i wspólnie odkryjemy zakamarki jednego z toruńskich teatrów. To wszystko oczywiście z dużą dawką języka angielskiego, ruchu i wspaniałej zabawy.

W programie m.in.

 • warsztaty „Poznaj świat instrumentów”
 • warsztaty rękodzielnicze w Pszczelich Cudach
 • spotkanie z graficzką „Świat trójwymiaru”
 • sesja fotograficzna
 • projektowanie strojów
 • zajęcia z emisji głosu
 • i wiele więcej

Szczegółowy harmonogram zajęć

Magiczne półkolonie z Harrym Potterem

Bajkowe półkolonie z Panem Kleksem

Super przygody z bohaterami Marvela

Into the Wild- półkolonie survivalowe

Półkolonie artystyczne

Cena zawiera:

Cena za jeden turnus tematyczny:

820 zł

Opinie rodziców z ubiegłych lat

Jak zarezerwować miejsce na wybrany turnus?

Krok 1

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby wstępnie zarezerwować miejsce na wybrany turnus półkolonii. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Krok 2

Wpłata zaliczki

Potwierdź swoją rezerwacje wpłacając zaliczkę w wysokości 349 zł na numer konta: 44 1050 1979 1000 0091 3153 1692. W innym wypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Krok 3

Podpis dokumentów

Ostatnim etapem jest podpisanie i dostarczenie nam następujących dokumentów: Karta kwalifikacyjna, RODO, Zgoda wizerunkowa. Dokumenty możesz pobrać poniżej.

Masz pytanko?

Z chęcią Tobie odpowiemy

578 135 138

Zaplanuj letnią przygodę dla swojego dziecka!

Wypełnij formularz, a My skontaktujemy się z Tobą, aby umówić szczegóły pobytu Twojego dziecka.

Lub skontaktuj się bezpośrednio:

Numer konta: 44 1050 1979 1000 0091 3153 1692

Po wypełnieniu formularza, należy wpłacić zaliczkę w kwocie 349 zł. W innym wypadku miejsce nie zostanie zarezerwowane.

Pliki do pobrania

Pobierz dokumenty poniżej. Zapoznaj się z nimi i podpisz. Podpisane dokumenty prześlij na e-mail: biuro@go4progress.pl lub przynieś wydrukowane osobiście do naszego centrum.

Najczęściej zadawane pytania

Opiekę nad dziećmi sprawujemy w godzinach 7.30-16.30.

Cena półkolonii obejmuje wszystkie zajęcia, wyjścia, bilety wstępów i przejazdu, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Grupy liczą maksymalnie do 15 osób.

Tak, nasze półkolonie zawsze odbywają się pod nadzorem kuratorium oraz sanepidu, a cała kadra posiada wymagane kwalifikacje.

Po zgłoszeniu dziecka odesłana zostanie Państwu umowa wraz z regulaminem oraz karta kwalifikacyjna. Dokumenty mogą Państwo dostarczyć osobiście do naszej siedziby lub przesłać wypełnione mailowo na adres:  biuro@go4progress.pl.

Jak najbardziej, chęć otrzymania faktury wraz z danymi prosimy podać w trakcie pobytu dziecka na półkolonii, po zakończonym turnusie wystawimy fakturę.

Wszystkie ważne informacje na temat dziecka należy zamieścić w karcie kwalifikacyjnej oraz zgłosić osobie przyjmującej kartę. Dieta w miarę możliwości jest dostosowywana do potrzeb dziecka.

Nasze półkolonie wyróżnia pyszne, restauracyjne jedzenie, chodzimy na obiady do restauracji Piast w tym samym budynku.

Bardzo szczegółowy program wraz ze wszystkimi informacjami na temat rzeczy do zabrania, pełną rozpiską kadry, numerem wpisu do bazy wypoczynku itp. wysyłany jest na kilka dni przed rozpoczęciem wypoczynku. Tam też znajdą Państwo bezpośredni numer do kierownika zarządzającego danym turnusem.

P.S.

W tym roku zauważyliśmy większe zainteresowanie naszymi półkoloniami.

Jeżeli nie chcesz przegapić wyczerpania się miejsc- radzimy nie zwlekać z rezerwacją 😉

Zarezerwowane miejsca

Zarezerwowane miejsca na półkolonie 73%.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2024