Sprawdź swój poziom angielskiego

Pamiętaj, że tu nie ma złych wyników 😉

Test to nie wszystko. Po jego rozwiązaniu, proponujemy spotkanie, podczas którego ocenimy Twój poziom angielskiego, uwzględniając także umiejętności mówienia.

Odmieniamy branżę edukacyjną

Go4progress to Centrum językowe powstałe z pasji do nauczania języka oraz chęci przekazywania wiedzy w sposób nieszablonowy a jednocześnie skuteczny. Przez 13 lat istnienia na rynku udało nam się wypracować efektywną ścieżkę nauki języka obcego, dostosowaną do rozwoju kursantów i ich poziomu na każdym kolejnym etapie.

Kilkanaście lat doświadczenia, dynamicznego rozwoju i budowania marki uczyniło nas liderem nauczania języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży w Toruniu.

Dlaczego uczymy skutecznie?

Centrum językowe wyróżnia się kluczowymi elementami, które gwarantują skuteczność i satysfakcję. Nasza doskonale opracowana struktura lekcji opiera się na tzw. Metodzie PPP (presentation-practice-production), co oznacza, że każda lekcja ma wyraźnie określoną strukturę, która umożliwia przyswajanie nowych treści.

Dodatkowo, dokładnie sprawdzamy poziom językowy przed rozpoczęciem kursu. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów uczestniczy w ciągłych szkoleniach, co pozwala im rozwijać umiejętności prowadzenia zajęć w atrakcyjny i kreatywny sposób.

Organizujemy liczne imprezy kulturowe (Halloween, Fabryka Świętego Mikołaja, St. Patrick’s Day, Andrzejki po angielsku), które integrują naszych uczniów z kulturą anglojęzyczną.

Jako jedyna szkoła językowa w regionie organizujemy autorski konkurs LINGO, który daje uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy językowej w przyjaznej rywalizacji.

Ostatecznie, doskonała obsługa klienta i wygoda w procesie zapisu na kursy, płatności i dostępu do harmonogramu zajęć na platformie Langlion gwarantują, że zarówno uczniowie, jak i rodzice są  w pełni zadowoleni.

6 filarów budujących GO4Progress

Metoda PPP

Opieramy strukturę lekcji o sprawdzoną metodę PPP, najpierw prezentujemy nowe zagadnienia w atrakcyjny sposób (presentation), następnie ćwiczymy nowo poznane słówka i struktury (practice), by na końcu zacząć używać poznane słowa i zwroty kontekście. Dzięki lekcji opartej o metodę PPP nigdy nie zapominamy o najważniejszym czyli o komunikacji.

Sprawdzanie poziomu i ewaluacja

Dokładnie sprawdzamy poziom językowy przed przystąpieniem nowej osoby do kursu. Na bieżąco przeprowadzamy ewaluację kursantów, rodzice naszych uczniów mogą spotkać się na organizowanych konsultacjach, pod koniec kursu przygotowujemy szczegółowy raport.

Doskonała obsługa klienta i wygoda

Organizujemy kursy w siedzibie głównej na ul. Lecha 5-7 oraz w aż 9 szkołach podstawowych i trzech przedszkolach. Nasi klienci mogą wygodnie zawrzeć umowę, sprawdzić płatność oraz harmonogram kursu na platformie Langlion.

Imprezy kulturowe

Język to nie tylko środek porozumiewania się, to kultura, tradycje, ludzie, którzy się nim posługują. Podczas naszych kursów dbamy o przekazywanie wiedzy kulturowej na zajęciach oraz wydarzeniach, Halloween, Thanksgiving Day, Saint Patrick’s day i wiele innych obchodzimy z prawdziwą pompą!

Wyszkolona kadra

Nasi lektorzy biorą udział w regularnych szkoleniach, na których zdobywają wiedzę na temat prowadzenia zajęć w jak najbardziej atrakcyjny i kreatywny sposób, wykorzystywania technologii (korzystamy z wieku nowoczesnych aplikacji), pozytywnej dyscypliny na zajęciach, wprowadzania gramatyki drogą dedukcji, i wiele innych.

Konkurs LINGO

Jesteśmy pierwszą w regionie szkołą językową organizującą autorski konkurs LINGO. Jest to okazja dla naszych kursantów na sprawdzenie swojej wiedzy językowej nie tylko podczas testów. W LINGO biorą udział dzieci i młodzież z całego Torunia, a na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Nasza kadra

Monika Majewska- Aras

Lektor

Takudzwa Chidavaenzi

Lektor

Brandon Rafael
Hernandez Juares

Lektor

Shannon Marie-Bryant

Lektor

Darya Namednikava

Lektor

Weronika Rędzia

Lektor

Aleksandra Seklecka

Lektor

Dawid Wenzel

Lektor

Kateryna Rastehaieva

Lektor

Monika Kąklewska

Lektor

Karolina Kaczorowska

Specjalista ds. HR, Lektor

Marta Łupaczewska

Metodyka

Monika Janus

Dyrektor zarządzający, Lektor

Agata Jagnicka

Koordynator sekretariatu

Natalia Gałka

Koordynator sekretariatu

Opinie naszych
uczniów i opiekunów

Nauka języka w naszym Centrum to gwarancja efektów i jakości. Poznaj opinie zadowolonych i wieloletnich klientów Go4progress.

Dumne osiągnięcia

Nasz zespół robi wszystko, aby poszerzać swoje horyzonty, dlatego szkolimy się, dbamy o swój rozwój, studiujemy, a przede wszystkim dbamy o siebie nawzajem.

godzin zajęć rocznie
+ 0
lokalizacji w Toruniu
0
uczniów zostaje z nami na następny rok
0 %
doświadczenia w branży edukacyjnej
0 lat