Sprawdź swój poziom angielskiego

Pamiętaj, że tu nie ma złych wyników 😉

Test to nie wszystko. Po jego rozwiązaniu, proponujemy spotkanie, podczas którego ocenimy Twój poziom angielskiego, uwzględniając także umiejętności mówienia.

Kurs Monsters of English dla dzieci 3-6 lat

Pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym zauważyliśmy, że najlepiej przyswajają wiedzę na zajęciach łączących elementy ruchu, muzyki, plastyki oraz dopasowanych do ich rozwoju emocjonalnego. Tak zrodził się pomysł aby stworzyć nasz własny, autorski program dostosowany do możliwości i potrzeb dzieci. Kurs “Monsters of English”. W trakcie kursu skupiamy się na osłuchiwaniu dzieci z językiem w komfortowej i bezpiecznej atmosferze, angielski przemycany jest w sposób kreatywny i atrakcyjny, naszym celem jest zarazić maluchy miłością do języka i pokazać, że angielski to super zabawa!

Dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z językiem obcym

Kurs “Monsters of English” jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat. To program stworzony specjalnie pod kątem ich potrzeb rozwojowych. Uczy języka angielskiego w kontekście, rozwija emocjonalnie, i wprowadza w świat kultury anglojęzycznej. Nasze zajęcia mają jasną strukturę, co sprawia, że dzieci czują się pewnie i komfortowo. Jest to idealny kurs dla dzieci, które wchodzą w świat języków obcych.

Szczegóły zajęć

Podział grup ze względu na wiek
3-4 latki

6-10 osób

2 x w tygodniu

-

-

CENNIK NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 JUŻ WKRÓTCE!

-

-

-

Poznaj kulisy tworzenia programu Monsters of English

Play Video

Dlaczego warto wybrać Go4Progress?

Nie powtarzamy utartych i niezdrowych praktyk w nauczaniu języka obcego. Wykorzystujemy metodykę dającą najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Nauka w innych szkołach językowych
Nauka w Go4Progress

Metody nauczania
w Go4Progress

Wykorzystujemy najefektywniejsze metody nauczania.

Dzięki naszym metodom  i odpowiednio zaplanowanej lekcji uczeń jest w stanie przyswoić materiał 3 razy szybciej.

Metoda Reagowania Całym Ciałem (TPR)

Kluczowym elementem uczenia języka jest ruch. Dziecko, najpierw osłuchuje się z językiem. Potem zaczyna reagować na polecenia odpowiednim ruchem lub gestem. Następnie przychodzi moment tworzenia własnych komend. I tak w prosty sposób dziecko zaczyna używać języka w sposób naturalny. W naszych kursach dedykowanych dzieciom staramy się naprzemiennie stosować aktywności "na siedząco", czyli tzw. "circle activities" oraz aktywności ruchowe.

Metoda bezpośrednia, czyli
pełne zanurzenie w języku

Mówimy do dzieci po angielsku lub hiszpańsku, w każdej sytuacji. Pokazujemy uczniom, że język obcy to narzędzie komunikacji, a nie tylko zbiór reguł. Aż 90% informacji przekazywanych jest gestem, dodatkowo stosujemy pomoce wizualne i dydaktyczne ułatwiające dzieciom rozumienie lekcji. Po kilku tygodniach naszego kursu uczniowie doskonale rozumieją i reagują na język poleceń.

Elementy metody CLIL

Metoda CLIL (Content and Language Integrated Learning) zakłada przyswajanie wiedzy poprzez język obcy, np. naukę geografii po hiszpańsku czy biologii po angielsku. Metoda CLIL kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych uczniów. Jak stosujemy ją w go4progress? Poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach, prezentacje, dyskusje, odkrywanie kultury i geografii krajów anglojęzycznych. Nasi uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne zdobywając wiedzę z różnych dziedzin.

Muzyka

Śpiewanie piosenek w języku obcym jest jedną z najlepszych metod na utrwalenie poznanych słówek i zwrotów. Dzieci szczególnie chętnie uczestniczą we wspólnym śpiewaniu i pląsach, dlatego właśnie muzyka stanowi tak ważny element naszych zajęć.

3X

Szybsze zapamiętywanie słówek

86%

Wiedzy, zostaje w pamięci na dłużej niż 4 lata

5,5X

Szybsze przyswajanie wiedzy podczas lekcji w szkole

Opinie naszych
uczniów i opiekunów

Nauka języka w naszym Centrum to gwarancja efektów i jakości. Poznaj opinie zadowolonych i wieloletnich klientów Go4progress.

Oferta dla rodzeństwa lub rodzica
Dobierz drugi kurs i zaoszczędź

Zapewnij swojemu dziecku lepszy start w szkole

Zapewnij swojemu dziecku
lepszy start w szkole

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję próbną i zobacz jak
z przyjemnością będzie chciało się z nami uczyć.

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku dzieci młodszych (przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-2) grupy przypisujemy kursanta do jego grupy wiekowej ponieważ na tym etapie najważniejsze jest aby dziecko znajdowało się w odpowiedniej grupie do swojego rozwoju. Wyjątkiem są sytuacje, w których kursant wychował się zagranicą i mówi w języku obcym dużo lepiej niż jego rówieśnicy. Uczestnicy kursu od 4 klasy w górę przed przystąpieniem do kursu zapraszani są na napisanie testu diagnozującego oraz rozmowę poziomującą. Na tej podstawie szukamy najbardziej adekwatnej grupy dla danego uczestnika.

Tak, bezpłatne zajęcia pokazowe odbywają się w naszym centrum zawsze w pierwsze dwie soboty września. Wówczas należy skontaktować się ze szkołą i zapisać się lub dziecko na takie zajęcia. W trakcie trwania kursów od połowy września, każda chętna osoba może 1 raz wejść na bezpłatne zajęcia do wybranej grupy, umowa zawierana jest po zajęciach jeśli kursant podejmie decyzję o zapisie.

Odpytywanie dziecka zwykle nie przynosi oczekiwanych odpowiedzi. Najpełniejszą i najbardziej szczegółową opinię na temat dziecka przekaże Państwu lektor i metodyk obserwujący grupę. Każdy kursant lub rodzic kursanta ma prawo do bezpłatnych konsultacji w każdym momencie kursu.

Jeżeli dziecko jest chore i nie pojawi się na zajęciach opłata za te godziny nie jest zwracana ponieważ lekcja została przeprowadzona. Niejmniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów, w przypadku dłużej nieobecności każdy kursant ma prawo do bezpłatnych konsultacji z lektorem 2 razy. W przypadku pojedynczej nieobecności prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, omówiony na lekcji materiał do nadrobienia zostanie przesłany mailowo.

Tak, nasi lektorzy od początku mówią do dzieci w języku angielskim. Od pierwszej lekcji staramy się aby przyswoiły jak najwięcej tzw. „clasroom language” co ułatwia nam prowadzenie zajęć w języku obcym. Istnieją jednak sytuacje, w których lektor może wspomagać się językiem polskim, np. w przypadku dyscyplinowania grupy lub tłumaczenia trudniejszych zagadnień gramatycznych.

W ramach kursu oferujemy Państwu 60 lub 68 godzin lekcyjnych podzielonych na 9 lub 10 rat. Zatem rata za kurs zawsze jest stała, bez względu na to, czy wypadnie 6 zajęć w grudniu czy 10 w marcu. Zajęcia w ferie nie przepadają, każda godzina ujęta jest w harmonogramie i dostosowana do harmonogramu szkolnego.

Tak, korzystamy z podręczników wydawnictwa Oxford, natomiast dzieci młodsze 3-6 latki pracują na naszym autorskim programie „Monsters of English”. Podręcznik lub program daje gwarancję dobrze zaplanowanego metodycznie kursu. Nie oznacza to, że dzieci na naszych kursach „siedzą w ławkach”, na pracę z tekstem, profesjonalne słuchanie poświęcamy maksymalnie 15 minut lekcji.