Sprawdź swój poziom angielskiego

Pamiętaj, że tu nie ma złych wyników 😉

Test to nie wszystko. Po jego rozwiązaniu, proponujemy spotkanie, podczas którego ocenimy Twój poziom angielskiego, uwzględniając także umiejętności mówienia.

Kurs dla dorosłych

Różnorodne kursy języka angielskiego w Go4progress dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Specjalistyczne kursy konwersacyjne, egzaminacyjne i biznesowe prowadzimy metodą PPP, obejmującą mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie.

Dla osób, które chcą doskonalić swój angielski na każdym poziomie

Go4progress oferuje kursy języka angielskiego dla każdym poziomie zaawansowania. W zależności od potrzeb kursantów proponujemy kursy konwersacyjne, specjalistyczne, przygotowujące do wybranych egzaminów. Kursy prowadzone jest w oparciu o metodę PPP (presentation-practice-production), w ramach której ćwiczymy wszystkie sprawności – mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie.

W przypadków kursów specjalistycznych lub kursów biznesowych dopasowujemy zakres materiału i częstotliwość do potrzeb kursanta. W przypadku kursów specjalistycznych i Business English przygotowujemy indywidualną wycenę.

Szczegóły kursu

Cennik dotyczy kursu standardowego

indywidualnie

4-8 osób

1 x w tygodniu

90 minut

32

2290 zł

10

wrzesień 2024-czerwiec 2025

Nauka angielskiego online z Native Speakerem

Czyli nauka angielskiego level up 💪

Native speaker to osoba, która dorastała w środowisku, w którym język obcy jest językiem naturalnym.

Native speakerzy posiadają naturalną wymowę i intonację języka, co pozwala naszym uczniom na lepsze zrozumienie właściwej fonetyki i melodii danego języka. Ucząc się z native speakerem, uczniowie mają okazję do uczestnictwa w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych. To pomaga w rozwijaniu umiejętności porozumiewania się w praktyczny i realistyczny sposób.

Umów się na zajęcia próbne i poznaj naszą lektorkę Shannon.

Opinie naszych
uczniów i opiekunów

Nauka języka w naszym Centrum to gwarancja efektów i jakości. Poznaj opinie zadowolonych i wieloletnich klientów Go4progress.

A może wspólne uczenie się języka?
Dobierz kurs dla dzieckaoszczędzaj

Zacznij płynnie posługiwać się językiem

Zacznij płynnie posługiwać się językiem

Spotkajmy się. Z chęcią poznamy Twój aktualny poziom języka i oczekiwania wobec kursu. Razem stworzymy drogę kształcenia odpowiednią dla Twoich potrzeb.