Sprawdź swój poziom angielskiego

Pamiętaj, że tu nie ma złych wyników 😉

Test to nie wszystko. Po jego rozwiązaniu, proponujemy spotkanie, podczas którego ocenimy Twój poziom angielskiego, uwzględniając także umiejętności mówienia.

Poszukujemy lektora do pracy w naszym centrum

Dlaczego warto aplikować do Go4progress?

Go4progress to miejsce powstałe z pasji do przekazywania wiedzy w sposób kreatywny, nieszablonowy i przede wszystkim skuteczny. Zespół naszego Centrum odbywa regularne szkolenia prowadzone przez specjalistów branży edukacyjnej, uczymy się od siebie nawzajem i tworzymy zgraną paczkę.

Prowadzimy wysokiej jakości kursy, dlatego zależy nam na stałej, wykształconej i doskonale przeszkolonej kadrze lektorskiej.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć z języka angielskiego lub hiszpańskiego;
  • przygotowanie zajęć oraz uzupełnianie dokumentacji;
  • udział w 80% szkoleń organizowanych przez Centrum;
  • konsultacje z rodzicami (odpłatnie).

Nasze wymagania

  • studia kierunkowe (filologia angielska lub lingwistyka) lub certyfikat CAE/CPE;
  • doświadczenie w prowadzeniu kursów konwersacyjnych;
  • entuzjazm i chęć do pracy z młodzieżą i dziećmi;
  • kreatywne podejście do nauczania;
  • mile widziany certyfikat CELTA.

Co oferujemy?

  • pracę w zgranym kreatywnym zespole;
  • dużą ilość godzin i pracę w blokach przedpołudniowych i popołudniowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o doświadczenie i formę zatrudnienia;
  • możliwość pracy przy wydarzeniach kulturowych oraz półkolonii zimowych i letnich;
  • opiekę HR (onboarding, regularne konsultacje, feedback);
  • pakiet szkoleń metodycznych;
  • regularne, tematyczne integracyjne (wspólne wyjścia do escape-room’ów, granie w planszówki i inne);

Jeśli jesteś osobą, której szukamy...

Spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej!

Wypełnił formularz lub wyślij swoje CV na adres: biuro@go4progress.pl